Filmy voyeuryzm, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje voyeuryzm, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
… przyjrzyj się Lesterowi Burnhamowi ponad czterdziestoletniemu mężczyźnie i jego żonie Carolyn, których małżeństwo niegdyś szczęśliwe, już zdążyło się wypalić. Z żoną nic już Lestera nie łączy, córka – Jane nim gardzi, a szef się na niego uwziął … przyjrzyj się jak Lester postanawia dokonać kilku drobnych zmian w swoim życiu; na bardziej swobodne i bardziej szczęśliwe. Lester poznaje także smutną prawdę, że za prawdziwą wolność trzeba słono zapłacić.


Finn Earl jest synem światowej sławy antropologa i właśnie wybiera się do ojca na wakacje. Zamierzają spędzić je razem w dżunglach Ameryki Południowej badając zwyczaje prymitywnych plemion. Kiedy jednak Finn popada w konflikt z prawem, matka postanawia zmienić ich życie. Wyjeżdżają z Nowego Jorku, zamieszkują na wsi u ekscentrycznego milionera Ogdena C. Osbourne'a i zaczynają pracę dla niego.

Camelot

6,2
Historia legendarnego króla Artura opowiedziana z całkiem nowej perspektywy. Z powodu nagłej śmierci króla Uthera nad Brytanią zawisła groźba chaosu. Merlin (Joseph Fiennes), który w swoich wizjach zobaczył mroczną przyszłość, postanawia osadzić na tronie Artura (Jamie Campbell Bower), nieznanego syna Uthera i jego spadkobiercę. Jednak Morgana (Eva Green), przyrodnia siostra Artura, nie zamierza oddać władzy bez walki. Ambitna i niebezpieczna kobieta nie cofnie się przed niczym, wykorzysta nadprzyrodzone moce, by zdetronizować nowego króla.

Zmory

6,4
Film opowiada o dojrzewaniu wrażliwego chłopca. Jest jednym z ważniejszych debiutów w powojennym kinie polskim. Stanowi ciąg luźno powiązanych epizodów i ukazuje, jak na pozór mało ważne momenty życia kształtują charakter człowieka. Jest buntem przeciwko tłamszeniu indywidualności przez totalitarny system polityczny i służące uniformizacji metody wychowawcze.
Tylko Bóg wybacza rozgrywa się we współczesnym Bangkoku. Głównym bohaterem jest Julien (Ryan Gosling), prowadzący klub, gdzie odbywają się walki tajskiego boksu. Klub to jednak tylko przykrywka dla handlu narkotykami. Życie Juliena, cieszącego się szacunkiem w półświatku, radykalnie się zmienia, gdy matka zwraca się do niego z prośbą, by za wszelką cenę odnalazł zabójców swojego brata i go pomścił.
Truman Burbank zaczyna zdawać sobie sprawę, że przez całe życie jest głównym bohaterem reality show emitowanego 24 godziny na dobę.
Młodość to dziwny okres. Może wydarzyć się wszystko albo nic. Jesteśmy świadkami precyzyjnie przemyślanej i zagranej roli przez jedną z bohaterek. Bawi się ona nowo poznaną koleżanką nieświadomą tego, że jest pionkiem w grze. Sytuacja robi się jeszcze gorętsza, gdy w "sieć" wpada także starszy brat jednej z dziewczyn. Okazuje się jednak, że nigdy nie można do końca wszystkiego zaplanować. Jak zakończy się gra?
Drugi film w dorobku Stephena Frearsa jest próbą ukazania historii angielskiego dramaturga Joe Ortona, który stał się legendą w latach 60. Reżyser skupia się na relacjach, które łączyły Ortona z Kennethem Halliwellem. Halliwell dla głównego bohatera był nie tylko mentorem i nauczycielem, ale także kochankiem, który w pewnym momencie staje się zazdrosny o dobrze zapowiadającą się karierę swojego ucznia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…