Filmy voyeuryzm, homoseksualizm, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje voyeuryzm, homoseksualizm, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Rywalizacja pomiędzy dwiema rodzinami – familią szalonej Divine, a rodem Connie i Raymonda. Obie z rodzin sądzą, że to im należy się niechlubne miano najohydniejszych i za wszelką cenę będą chciały to sobie udowodnić. W wyniku konkurowania ze sobą dojdzie do mnóstwa starć.
… przyjrzyj się Lesterowi Burnhamowi ponad czterdziestoletniemu mężczyźnie i jego żonie Carolyn, których małżeństwo niegdyś szczęśliwe, już zdążyło się wypalić. Z żoną nic już Lestera nie łączy, córka – Jane nim gardzi, a szef się na niego uwziął … przyjrzyj się jak Lester postanawia dokonać kilku drobnych zmian w swoim życiu; na bardziej swobodne i bardziej szczęśliwe. Lester poznaje także smutną prawdę, że za prawdziwą wolność trzeba słono zapłacić.


Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
Barbara Covett, despotyczna i samotna nauczycielka, prowadzi żelazną ręką swoją klasę w jednym z londyńskich liceów. Podczas samotnych wieczorów pisze dziennik. Do szkoły przychodzi nowa nauczycielka plastyki - Sheba. Na początku wydaje się Barbarze idealnym materiałem na przyjaciółkę. Jednak sytuacja zmienia się, kiedy Barbara odkrywa, że Sheba ma romans z jednym ze swoich uczniów. Covett też ma swoje szkolne tajemnice.
Nigdy nie wiemy, kiedy na swojej drodze spotkamy osobę, która "odciśnie na nas swoje piętno". Główne bohaterki - nastolatki spotykają się w okresie letnich wakacji. Są jak niebo i ziemia - dzieli je wszystko - status społeczny, charakter, sposób myślenia, łączy... No właśnie. To, co je łączy jest niewinne, a zarazem demoniczne. Pytanie tylko, co leży u podstaw zafascynowania obu dziewczyn. Czy aby na pewno uczucie obu z nich?
Drugi film w dorobku Stephena Frearsa jest próbą ukazania historii angielskiego dramaturga Joe Ortona, który stał się legendą w latach 60. Reżyser skupia się na relacjach, które łączyły Ortona z Kennethem Halliwellem. Halliwell dla głównego bohatera był nie tylko mentorem i nauczycielem, ale także kochankiem, który w pewnym momencie staje się zazdrosny o dobrze zapowiadającą się karierę swojego ucznia.
Bogata baronowa zabiera swojego niepełnosprawnego umysłowo syna z tendencją do piromanii i kilku frywolnych przyjaciół na rejs w nadziei, że ten straci dziewictwo.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…