Filmy morderstwo, torturowanie, erotyka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje morderstwo, torturowanie, erotyka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Albert Spica i jego żona Georgina, przychodzą codziennie do francuskiej restauracji Richarda Borsta i spędzają tam wiele godzin na delektowaniu się kolejnymi przysmakami serwowanymi przez szefa kuchni. Albert jest bardzo wymagającym klientem i takiego samego poświęcenia wymaga od Georginy. Często bije ją i poniża, aby pokazać swoją wyższość. Pewnego dnia, Georgina poznaje w restauracji Michael, prostego właściciela księgarni, w którym się zakochuje. Pod nosem męża, zaczyna go zdradzać w kuchni restauracji.
Historia o niesprawiedliwości społecznej. Monumentalna kronika konfliktów chłopów z właścicielami ziemskimi na początku XX wieku we Włoszech. Dochodzi do konfrontacji między młodym wieśniakiem a pierworodnym synem miejscowego dziedzica.
Szanghaj, rok 1942. Chiny pod japońska okupacją. Młoda dziewczyna, Wong porzucona przez swego ojca, który wyjechał do Anglii, studiuje na uniwersytecie. Tam poznaje Kuang Yu Min'a, który zakłada teatr patriotyczny. Występując w nim Wong odnajduje swoje powołanie. Tworząc grupkę młodych ludzi z podziemnego ruchu oporu planują zamach na pana Yee, ważną figurę pracującą dla chińskiego marionetkowego rządu. Jej zadaniem jest uwieźć niebezpiecznego kolaboranta.


Grupa zakonnic zostaje opętana przez demony. Inkwizycja zna jedyny sposób na oczyszczenie zakonnic: okropne tortury w ponurych lochach. Film z gatunku nunsploitation z zawartością sporej i mocnej dawki erotyki.
Początek XIX wieku. Markiz de Sade, autor wielu bulwersujących dzieł, zostaje umieszczony w przytułku dla obłąkanych w Cherenton. Dzięki pomocy młodej praczki jego rękopisy przedostają się na zewnątrz i są publikowane. Najnowsze dzieło Markiza budzi wściekłość Napoleona. Wysyła on do Cherenton dr Royer-Collarda. Ma on powstrzymać niewygodnego autora przed pisaniem kolejnych książek.
Queerowa interpretacja życia i śmierci Św. Sebastiana autorstwa legendy kina LGBT+, Dereka Jarmana. Rok 303. Chrześcijanie zostają uznani za sprawców pożarów w cesarskich pałacach. Kiedy Sebastian próbuje obronić oskarżonego o współudział w podpaleniach chłopca, rozwścieczony Dioklecjan skazuje go na zesłanie do obozu wojskowego. Tam zakochuje się w nim dowódca oddziału, ale Sebastian kocha Chrystusa i tylko Jemu się oddaje.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…