Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Olivier Megaton | ||
Melisa Kurtay
(asystent)
|
||
William Pruss
(asystent)
|
6,0
|
|
Cheyenne Corre
(asystent)
|
||
Selda Yildirim
(asystent)
|
||
Sybil Rerat
(asystent)
|
||
Richard Robinson
(asystent)
|
||
Shadie Elnashai
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Luc Besson |
7,5
|
|
Robert Mark Kamen |
7,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Luc Besson
producent
|
7,5
|
|
Diloy Gülün
kierownik produkcji
|
||
Michael Mandaville
kierownik produkcji
|
||
Franck Lebreton
kierownik produkcji
|
||
Dawn Karen
koordynator produkcji
|
||
Catherine A. McCabe
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Liam Neeson
Bryan Mills
|
7,9
|
|
Maggie Grace
Kim
|
7,1
|
|
Famke Janssen
Lenore
|
7,2
|
|
Leland Orser
Sam
|
||
Jon Gries
Casey
|
||
D.B. Sweeney
Bernie
|
8,0
|
|
Luke Grimes
Jamie
|
||
Rade Šerbedžija
Murad Krasniqi
|
||
Kevork Malikyan
Inspektor Durmaz
|
||
Alain Figlarz
Suko
|
6,0
|
|
Luenell
Instruktorka jazdy
|
7,0
|
|
Frank Alvarez
Pracownik myjni
|
||
Ali Yildirim
Imam
|
||
Ergun Kuyucu
Mirko
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Romain Lacourbas |
7,0
|
|
John T. Martin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Nathaniel Méchaly |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Pamela Lee Incardona | ||
Dana Loats
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Camille Delamarre |
3,5
|
|
Vincent Tabaillon |
7,0
|
|
Audrey Simonaud
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Myke Michaels
nadzorca charakteryzacji
|
||
Brian McManus
główny charakteryzator
|
||
Aya Yabuuchi
główny charakteryzator
|
||
Frédérique Arguello
główny stylista
|
||
Barbara Dally
główny stylista
|
||
Steve Sosanna
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sébastien Inizan
scenograf
|
7,0
|
|
Nanci Roberts
dyrektor artystyczny
|
||
Armando Abarca
główny konstruktor dekoracji
|
||
Tristan Girault
główny rekwizytor
|
||
Dana MacDuff
główny rekwizytor
|
||
Eray Bintas
główny rekwizytor (asystent)
|
||
George Hobbs
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Franck 'Frenchy' Brousse
rekwizytor
|
||
Joshua Foster
rekwizytor
|
||
John Markovich
rekwizytor
|
||
Jonathan Delerue
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Stéphane Bucher
mikser
|
||
D.J. Ritchie
mikser
|
||
Dennis Fuller
mikrofoniarz
|
||
Utku Insel
mikrofoniarz
|
||
Erkal Taskin
dźwięk (asystent)
|
||
Thomas Tymen
dźwięk (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Philippe Hubin
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Olivier Afonso
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Nicolas Herlin
efekty specjalne
|
||
Laetitia Hillion
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alain Figlarz
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Laurent Demianoff
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Carl Bartels
operator kamery
|
||
Christophe Bassoulet
elektryk
|
||
Anne Angèle Bertoli
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Fabrice Bismuth
operator kamery (asystent)
|
||
Magali Bragard
fotosista
|
||
Fanny Coustenoble
operator kamery (asystent)
|
||
Lorenzo Donati
operator steadicam
|
||
Aurélien Gerbault
elektryk
|
||
Cecilia Guerrero
operator kamery (asystent)
|
||
Brett Laumann
oświetlenie
|
||
Aaron Marquette
operator kamery (asystent)
|
||
Rose Neeley
operator kamery (asystent)
|
||
Olcay Oguz
prowadzący ostrość
|
||
Pierre Arnaud Ouvrard
elektryk
|
||
Mathieu Poudevigne
elektryk
|
||
Caner Sen
operator kamery (asystent)
|
||
Bas Tiele
operator kamery (asystent)
|
||
Sam Urdank
fotosista
|
||
Mohan Valmy
oświetlenie
|
||
Leborgne Vincent
elektryk
|
||
Alan D. Purwin
pilot helikoptera (Los Angeles)
|
7,0
|
|
John Papsidera
nadzorca doboru obsady (USA)
|
Pozostałe
Proszę czekać…