Filmy relacja matka-syn, autobus

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja matka-syn, autobus. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Grupa trzech transwestytów - spokojny Tick, znany powszechnie jako Mitzi, zbuntowany Adam, który chce aby zwracano się do niego Felicia, i dystyngowana Bernadette, która przed operacją zmiany płci miała na imię Ralph, wyruszają w objazd z programem popisów kabaretowych będących połączeniem wyjątkowej tandety i zabawnej ekstrawagancji. Podróż przez pół Australii trio odbędzie w autokarze pomalowanym na wściekły róż, zwanym pieszczotliwie Priscilla. W czasie drogi przekonają się, że nie wszyscy życzliwym okiem spoglądają na wygibasy dziwacznych przybyszów odzianych w kobiece ciuszki i pantofle na wysokich obcasach. [opis dystrybutora]
Dziewiętnastoletni Jared wyjawia swoim rodzicom, że jest homoseksualistą. Jego ojciec pełniący funkcję baptystycznego pastora, żąda aby Jared poddał się terapii konwersyjnej.
Justin Bieber: Never Say Never, to dokument przedstawiający przygotowania idola nastolatek - Justina Biebera do pierwszego występu, w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden. Film przeplata urywki przygotowań do koncertu z filmami z okresu, kiedy Bieber był dużo młodszy i zaczynał objawiać swoje zamiłowanie do muzyki, a w szczególności do perkusji. Poznajemy mamę gwiazdora oraz inne osoby, które pomagają mu trzymać głowę na karku w skomplikowanym świecie międzynarodowej sławy.


Główne role grają Doris Day i James Stewart. Wcielają się oni w postacie Bena i Jo MacKenna, małżeństwa wypoczywającego na wakacjach w Maroku w towarzystwie ich syna Hanka. Po tym jak na rynku w Marakeszu w ramionach Bena ginie francuski szpieg, para dowiaduje się, że ich syn został uprowadzony do Anglii. Nie wiedząc, komu mogą zaufać, małżeństwo MacKenna zostaje wplątane w międzynarodową aferę szpiegowską. W krótce, w miarę jak będą zbliżać się do odkrycia prawdy, okaże się, że ich życie wisi na włosku. Finalna scena rozgrywa się w londyńskim Royal Albert Hall.
1943 rok - wyzwalanie Francji spod okupacji niemieckiej. Losy czterech żołnierzy pierwszej armii francuskiej zwerbowanej w Afryce. Abdelkader, Saïd, Messaoud oraz Yassin znani ze swojej odwagi zostają wysłani na pierwszą linię frontu. Pieniądze, miłość do Francji lub armii francuskiej, a także wiara w zwycięstwo czy też równość - różne powody kierują kazdym z nich, aby z bronią w ręku przynosić wolność Francji!
Anna (Valeria Golino), matka trójki dzieci, mieszka przez czterdzieści lat w swoim kącie piekła, małym, ciasnym mieszkaniu w Neapolu. Była zuchwałą i niefortunną dziewczyną, ale teraz stała się kruchą kobietą, być może zbytnio tolerancyjną. Jest więźniem własnych obowiązków oraz rodziny. Dzieci są teraz już dorosłe. Powoli jej witalność ją opuszcza. Marzy o miłości. Oferta stałej pracy poza domem i możliwość czucia się kochaną, znów dada jej skrzydeł?
Bracia Martin (Ludovic Vandendaele) i Simon (Eric da Silva), jeszcze nie są nastolatkami, a już maja opinię niepoprawnych wandali. Martin ucieka ze szkoły opiekuńczej, Simon z rodzin zastępczych, a zawsze spotykają się w nadmorskim miasteczku Lignan, gdzie ich gorszące zachowanie jest niesławne. Śpią na plaży, włamują się do sklepów. Martin jest romantycznym filozofem: marzy o byciu synem rekina; trzyma się mocno książki o złotej rybce, którą dała mu matka. Jednak Simon, ze scyzorykiem i niezdolną wolą, wydaje się być bardziej niebezpieczny dla innych.
Jest rok 2030, Ted sadza dwójkę swoich nastoletnich dzieci na kanapie i zaczyna opowiadać im tytułową historię. Opowieść rozpoczyna się gdy najlepszy przyjaciel Teda oświadcza się swojej dziewczynie, co wywołuje w Tedzie refleksję, że dla niego również nadszedł czas się ustatkować. Co zaskakujące - znajduje tę właściwą dziewczynę dość szybko. Jest nią dziennikarka Robin. Ted zaprasza ją na randkę, na której wszystko idzie dobrze aż do czasu, gdy Ted niechcący wyznaje dziewczynie miłość, wprawiając ją tym samym w zakłopotanie i przekreślając swoje szanse na usidlenie Robin.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Dużo dzieje się w życiu Sammy, samotnej matki, która nadal mieszka w mieście Catskill. Jej rodzice zginęli tam wypadku samochodowym, gdy była mała. Syn Sammy - Rudy, który ma 8 lat, zaczyna wyobrażać sobie ojca jako niewidzialnego bohatera. Szef kobiety wymyśla głupie przepisy, jej nieobliczalny brat Terry przyjeżdża w odwiedziny i do tego wszystkiego jej chłopak oświadcza się. Nagle relacje z szefem przybierają niespodziewany obrót...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…