Filmy podróż, pociąg, męska nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje podróż, pociąg, męska nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fandango

7,5
Chwytanie za lasso... pędzącego pociągu i skoki z samolotu z worem bielizny do prania zamiast spadochronu, nie są może najlepszymi pomysłami, ale kilku świeżo upieczonych absolwentów uniwersytetu w taki m.in. sposób postanowiło pożegnać się z młodością. Czeka ich niełatwa przyszłość - praca lub wysłanie do Wietnamu, bo rzecz dzieje się w 1971 roku.
Romantyczna historia opowiadająca o tarapatach sercowych młodej kobiety. Lucy Honeychurch, dziewczyna z dobrego domu, odbywa pierwszą w życiu podróż do Włoch, czyni to w towarzystwie starszej kuzynki Charlotty. Splot wydarzeń sprawia, że z młodej, niedoświadczonej dziewczyny Lucy staje się w pełni dojrzałą kobietą, świadomą swoich uczuć kobietą. Fakt, iż wraz z przystojnym Georgem jest świadkiem morderstwa zmienia tok wydarzeń. Dziewczyna zakochuje się w nim. Czujnej Charlotte nie podoba się towarzystwo młodego mężczyzny postanawia więc zabrać podopieczną z powrotem do Anglii. Po powrocie Lucy zostaje nakłoniona przez matkę i brata do przyjęcia oświadczyn Cecila młodego, kulturalnego człowieka. Wydawać by się mogło, że Lucy powinna być szczęśliwa tak jednak nie jest. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że George wraz z ojcem przeprowadza się do sąsiedztwa dziewczyny. Wtedy to Lucy uświadamia sobie jakim uczuciem darzy George'a...

Hostel

5,4
Hostel opowiada historię dwóch szkolnych przyjaciół - Paxtona i Josha, którzy wspólnie z nowo poznanym Oli'm przemierzają Europę w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń. Kumple zostają oczarowani opowieściami nieznajomego podróżnika o idealnym dla amerykańskich poszukiwaczy przygód miejscu na Słowacji, pełnym wschodnioeuropejskich kobiet tak samo lubieżnych i zdesperowanych, co pięknych. Przyjaciele szybko dają się skusić i po przyjeździe na miejsce z łatwością nawiązują bliższy kontakt z egzotycznymi pięknościami Nataly'ą i Svetlaną. Początkowo świetnie się bawiąc, dwójka znajomych uświadamia sobie w końcu, że coś jest jednak nie tak i zostają uwięzieni w narastającej złem sytuacji, która może się zrodzić jedynie w najciemniejszym, najgłębszym i najbardziej chorym zakątku ludzkiego umysłu... a to dopiero początek.


Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Małżeństwo artystów, Port i Kit, udaje się w bezkresną pustkę pustyni afrykańskiej w poszukiwaniu utraconych w ich związku wartości. Oboje stopniowo zbliżają się do siebie, jednak chory Port umiera na tyfus. Pozostawiona własnemu losowi Kit oddaje się bez większego oporu jednemu z Tuaregów, ale i ten związek nie przynosi jej szczęścia: zostaje przepędzona przez żony Tuarega.
Film na podstawie światowego bestsellera Josefa Martina Bauera. Clemens Forell zostaje wzięty do niewoli i spędził 4 lata w obozie jenieckim na Syberii. Kiedy udaje mu się z niego uciec przemierza ponad 14 000 kilometrów w drodze do domu. Cała jego wyprawa trwa ponad 3 lata, a przez ten cały czas jest ścigany przez jednego z nadzorców obozu. Przemierza Syberię i Persję oraz Turcję, gdzie spotyka pomocnych ludzi. Do domu dociera po 9 latach tułaczki tuż przed Bożym Narodzeniem.
Tuż przed śmiercią malarz Jean-Baptiste Emmerich zapowiada, że "ci, którzy go kochają, wsiądą do pociągu". Następnie umiera. Do pociągu na cmentarz Limoges wsiadają wszyscy jego przyjaciele, ci prawdziwi i fałszywi, spadkobiercy z prawego i nieprawego łoża, bliższa i dalsza rodzina - niektóre rodziny spotykają się wyłącznie na pogrzebach.
Roy i Jessie - młode amerykańskie małżeństwo - zdecydowali się na powrót z Chin do Rosji słynną transsyberyjską koleją. Na trasie z Pekinu do Moskwy poznają inną parę - Abby i jej chłopaka Carlosa, z którymi szybko zaprzyjaźniają się i razem spędzają czas podczas długiej podróży. Wkrótce jednak Abby i Carlos okazują się być zupełnie kimś innym niż ludźmi, za których podawali się na początku...
Jean i Marie są szczęśliwym, choć bezdzietnym małżeństwem z 25-letnim stażem. Podczas wakacji na południowym zachodzie Francji nasz bohater zostawia opalającą się na plaży Marie, by popływać w morzu. Już nigdy nie powraca, nikt nie znajduje również jego ciała... Zrozpaczona Marie zaczyna zadawać sobie pytania. Czy ją porzucił? Czy popełnił samobójstwo? Ciągła niepewność doprowadza ją do stworzenia własnego świata, w którym jej mąż jest ciągle przy niej...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…