Filmy prostytutka, relacja mąż-żona

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje prostytutka, relacja mąż-żona. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rachel (Kathryn Hahn) ma na pozór wszystko, co może sobie wymarzyć kobieta w średnim wieku - dziecko chodzące do szkoły, pracującego męża, dom w bogatej dzielnicy Los Angeles oraz mnóstwo wolnego czasu, który spędza głównie z innymi matkami na pomaganiu przy organizacji akcji charytatywnych oraz imprez szkolnych. Jednak Rachel jest głęboko rozczarowana swoim życiem seksualnym, dlatego gdy spotyka striptizerkę McKennę (Juno Temple), decyduje się bliżej poznać tę dziewczynę.

Otello

7,1
Wenecja, rok 1570. Otello poślubia córkę szanowanego weneckiego arystokraty i wkrótce wyrusza na wojnę. Jego podwładny Jagon knuje intrygę, której celem jest zniszczenie Otella.
Żonaty mężczyzna rozpoczyna skomplikowany romans z poznaną w kwiaciarni kobietą. Wkrótce łącząca ich namiętność przeradza się w mroczną desperację.


Marty (Colin Farrell) próbuje napisać scenariusz filmowy projektu o nazwie "7 psychopatów". Pomaga mu w tym jego kolega, Billy (Sam Rockwell).
Opowieść z życia Paula Gauguina. Film ukazuje dwu letni okres pobytu artysty w Paryżu w latach 1893 - 1895, kiedy mieszkając stale na Tahiti, po raz ostatni odwiedził ojczyznę, przywożąc ze sobą sporą ilość namalowanych obrazów z nadzieją że jego malarstwo odniesie sukces wśród francuskiej publiczności i znawców malarstwa. Poznajemy świat sztuki i psychiki malarza, jego żądzę życia i odczuwania świata oraz skłonność do nastoletnich dziewczynek...
Na początku XX wieku Yu-liang opuszcza burdel w małym chińskim miasteczku, aby stać się drugą żoną Pana. Podczas, gdy Pan rusza na rewolucję do Yunnan, Yu-liang uczy się malować i bierze lekcje sztuki w Shanghai Art Institute, dopóki instytut nie zostanie zamknięty z powodu malowania aktów. Ponieważ nie może dać Panowi syna, Yu-liang zostawia go i jedzie studiować sztukę w Paryżu, gdzie zdobywa nagrodę za nagie autoportrety. Powraca, aby dołączyć do Pana w Nanking w 1930 roku. Tu zostaje profesorem sztuki. Ale zostaje odkryte, że pochodzi z burdelu. Wraca do Paryża, by tam przeżyć resztę swojego życia, i wreszcie by zorganizować wielką wystawę swojej pracy.
James wraca z Iraku, aby rozpocząć nową wojnę: powrót do normalnego życia w małym, teksańskim miasteczku. Pomóc mu starają się jego żona, matka i najlepszy przyjaciel. Ich starania nie zawsze przynoszą skutek, ponieważ nie są oni w stanie w pełni zrozumieć bólu wywołanego zakończeniem służby. Szczęśliwie James odnawia kontakt z przyjacielem z czasu wojny i razem z nim wspominają dawne chwile, jednocześnie próbując odnaleźć się w normalności. Czas pokaże, że wojna różnie wpływa na ludzi...
Alain Revant (Helmut Berger) lubił cierpieć i sprawiać, żeby ludzie cierpieli. Zniszczenie tego, co kochał, sprawiało mu prawdziwą przyjemność. Kiedy Sylvie (Edith Scob), jego żona, u kresu wytrzymałości, rzuciła się w pustkę, zadowolił się uśmiechem. Pomimo pewnych wątpliwości wyrażonych przez inspektora Leroya (Charles Aznavour), policja najwyraźniej doszła do wniosku, że doszło do samobójstwa. Alain był potworem. Prawdziwy potwór. Piękny potwór. To także jego uroda przyciągnęła Nathalie (Virna Lisi). Oślepiona miłością, zaintrygowana tajemnicą, która emanowała z tego mężczyzny, Nathalie wyszła za niego za mąż...
Lato 1918 roku. Wojna będzie szalała jeszcze przez kilka miesięcy, ale dla Charlesa (Olivier Gourmet) i Angèle (Georgia Scalliet) praktycznie się skończyła. On oficer kawalerii stracił nogę. Ona pielęgniarka w domu opieki straciła swoją wielką miłość i została z córeczką. Zjednoczeni koniecznością odbudowy, próbują przenieść się z powrotem do życia. Za namową Charlesa Angèle przyjmuje propozycję małżeństwa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…