Filmy młodzież, nauczyciel

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje młodzież, nauczyciel. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.
Troy (Zac Efron), popularny kapitan szkolnej drużyny koszykarskiej i Gabriella (Vanessa Hudgens), bystra, mądra i śliczna członkini akademickiego klubu zaskakują całą East High, gdy potajemnie biorą udział w przesłuchaniach do głównych ról w szkolnym musicalu. Sięgają gwiazd i podążają za marzeniami. Wszyscy uczą się tolerancji, pracy zespołowej i bycia sobą.
Satyryczna opowieść o losach dwóch rodzin, które borykają się z problemami dorastających dzieci. Anula i Paweł są typowymi przedstawicielami młodzieży lat 60. Marzą o wolności i dorosłości. Łatwo ulegają modom, zwłaszcza tym zachodnim. Ich opiekunowie, choć mają dobre intencje, nie radzą sobie z wyzwaniami stawianymi im przez dzieci i normy obyczajowe PRL. To staje się powodem wielu komicznych pomyłek. Scenariusz serialu powstał na podstawie książki, zawierającej felietony publikowane przez Mirę Zientarową na łamach „Przekroju” w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Autorka z niezwykłym poczuciem humoru i ironią, opisywała stosunki rodzinne oraz obyczajowość polskiego społeczeństwa.


Młody chłopak znika wkrótce po śmierci kolegi. Życie zamożnych mieszkańców warszawskiego osiedla komplikuje się, a na jaw wychodzą tajemnice i kłamstwa.
Doktor Miles Longford nie może sobie poradzić ze swoimi uczniami, wprowadza nową metodę nauczania. Do placówki przybywają trzej nowi nauczyciele, którzy szybko wprowadzają żelazne zasady a ci, którzy nie chcą się im podporządkować są dotkliwie karani. Nie chcąc pogodzić się z takim stanem rzeczy, szkolne gangi łącza siły by wyeliminować nowych nauczycieli. Tylko, że ci wcale nie są ludźmi i są o wiele groźniejsi niż się wydaje.
Tytułowy Johnny to młody Amerykanin, który z powodu wpojonych mu przez nieżyjącego już ojca ideałów, zaciąga się do wojska, aby jak twierdzi, podczas I wojny światowej "walczyć o demokrację". Podczas inspekcji okopów Johnny zostaje wyznaczony do idiotycznej misji, w której zostaje bardzo ciężko ranny. Wybuch bomby pozbawia go rąk, nóg oraz twarzy, a w dalszej konsekwencji - również wzroku, słuchu i węchu. Lekarze cudem ratują młodego żołnierza, który po umieszczeniu w szpitalu określony jest mianem "warzywa". Diagnoza lekarzy nie jest do końca trafna. Wewnątrz zmasakrowanego organizmu nadal funkcjonuje mózg. Chłopakowi udaje się wymyślić sposób porozumiewania się z otoczeniem przy pomocy alfabetu Morse'a. W ten sposób Johnny nawiązuje kontakt z jedną z pielęgniarek...
Nastolatkowie: Ksenia i Borys pewnego dnia uświadamiają sobie, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Lecz pierwsze, nieśmiałe uczucie zderza się z kpinami kolegów z klasy, obłudą i niewybredną ingerencją dorosłych - przede wszystkim pedagogów. Czy młodzi bohaterowie zdołają uchronić swoją miłość?
Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.
Wiejska dziewczyna Tara Webster dostaje się do prestiżowej akademii tańca w Sydney. Tam stara się przetrwać i spełnić swoje marzenia.
Cesare Botero (Nanni Moretti) jest młodym ministrem industrializacji zdolnym do korupcji. Szuka odpowiedniego rzecznika. Znajdzie odpowiednią osobę w prof. Luciano Sandullim (Silvio Orlando). Sandulli jest bardzo dobrym i miłym człowiekiem, pozytywnym i pełnym nadziei, ale niestety jego pozycja gospodarcza jest katastrofalna. Od razu zaakceptował nową pracę. Ma napisać wszystkie przemówienia ministra, a wkrótce staje się czymś w rodzaju mentora. W rzeczywistości jest to jego pierwsza konfrontacja z Rzymem. Profesor jest naprawdę przekonany, że młody minister chce naprawdę zmienić sytuację pracujących dla wspólnego interesu. Ale krok po kroku, zmienia się jego sytuacja gospodarcza i doznaje wielu korzyści z jego nowej pracy. Wchodzi w świat, w którym intrygi i korupcja są jedynymi przepisami. Uczciwy Sandulli reaguje i próbuje oprzeć się cynicznemu światu Botero. Wraca do swoich uczniów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…