Filmy policja, gore, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje policja, gore, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wilkołak

6,2
Arystokrata Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) na prośbę Gwen Conliffe (Emily Blunt) - narzeczonej brata, powraca do rodzinnej posiadłości, by pomóc w poszukiwaniach jej ukochanego. Pojednany się ze swym despotycznym ojcem (Anthony Hopkins), Talbot odkrywa, że za zaginięciem brata może stać krwiożercza bestia, która terroryzuje okolicznych mieszkańców. Sprawą interesuje się również Scotland Yard, który wysyła na miejsce swego najlepszego człowieka, podejrzliwego inspektora Amberline’a (Hugo Weaving). Tablot postanawia zgładzić potwora, ale nawet w najczarniejszych snach nie mógłby przeczuwać, jak przerażające przeznaczenie będzie mu pisane.

Hostel

5,4
Film o dwóch Amerykanach (Jay Hernandez - Światła stadionów i Derek Richardson - Głupi i głupszy 2), którzy z plecakami przemierzają Europę. Szukając wrażeń, wpadają w pułapkę, która jest tak ciemna i głęboka, jak tylko ciemne i głębokie mogą być najbardziej wynaturzone zakamarki ludzkiej natury.
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty. Tak zaczyna się koniec.


Najście

6,0
Młoda kobieta Sarah (Alysson Paradis) jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Termin porodu wypada akurat w Święta Bożego Narodzenia, ale ona nie wydaje się tym zainteresowana. Taki stan zobojętnienia trwa już cztery miesiące, od momentu wypadku, w którym Sarah straciła męża. Jest to czas zamieszek we Francji wywołanych przez imigrantów. Wieczorami na ulicach Paryża nie jest bezpiecznie. Do domu Sarah niespodziewanie puka nieznajoma kobieta (Beatrice Dalle) prosząc o pomoc. Nieufność dziewczyny wzbudza to, że zna ona wiele osobistych szczegółów z jej życia i odmawia otwarcia drzwi. Kobieta odchodzi, ale w nocy, gdy Sarah śpi włamuje się do jej domu. Od tego momentu rozpoczyna się krwawa gra o życie. Nieznajoma najwyraźniej chce dziecka, które nosi Sarah, a to w jaki sposób je zdobędzie nie robi jej żadnej różnicy.
Złodziej włamuje się do jednego z zamożnych domów. Na początku wszystko idzie z planem, lecz nagle słyszy krzyki. Okazuje się, że nie tylko on wpadł na pomysł odwiedzenia domu, drugim nieproszonym gościem jest człowiek mający zupełnie inne plany...
Kolejna część cyklu "Hellraiser". Pinhead i jego kompania wracają na ziemię, aby rozprawić się z użytkownikami, którzy wirtualnie otworzyli skrzynkę lamentu poprzez stronę www.hellworld.com.
Do małego miasteczka przybywa ranny w brzuch mężczyzna i tropiący go ksiądz. Gdy duchowny zostaje złapany przez policję, uratowany przez lekarzy nieznajomy zabija pielęgniarkę i ucieka. Wkrótce pojawiają się kolejne ofiary szalonego mordercy, który potrafi regenerować swoje rany.
Lato w Nowym Jorku nigdy nie było bardziej upalne niż w 1977 roku - temperatura utrzymywała się niezmiennie powyżej 40 stopni Celsjusza. Działy się wtedy rzeczy wielkie i straszne. Na miasto spadła plaga kradzieży. Yankees wygrali mistrzostwa świata w baseballu. Trwało dyskotekowe szaleństwo, eksplodował punk rock. Noce spędzano w kultowych klubach 'Studio 54' i 'Plato's Retreat'. Ale kiedy nadchodziła noc, nadchodził też strach - w Nowym Jorku pojawił się psychopata, strzelający z rewolweru kaliber 44 do przypadkowych ludzi. Morderca, nazwany przez prasę "Syn Sama" ("Son of Sam"), dokonał serii potwornych mordów. Nowy Jork ogarnęła panika. Z właściwą sobie wirtuozerią Spike Lee tworzy panoramiczny obraz wydarzeń tamtego lata - lata Sama. "Mordercze lato" pokazuje, w jaki sposób pod wpływem morderstw Syna Sama dezintegruje się życie na Bronksie, zaufanie zmienia się w strach, a przyjaciele stają się wrogami. Film opowiada prawdziwą historię. "Stare, dobre czasy" - mówi z ironią i nostalgią na początku filmu legendarny dziennikarz Jimmy Breslin, wspominając Nowy Jork 1977 r., kiedy narkotyki i przemoc były wszechobecne, a całe miasto żyło w strachu przed Synem Sama. Breslin otrzymywał listy od Syna Sama, czyli Davida Berkowitza. Zanim jednak Berkowitz został złapany, zabił 6 osób i 7 ciężko ranił.
W Nowym Jorku dochodzi do serii makabrycznych zabójstw, których ofiarami padają homoseksualiści. Kapitan Edelson (Paul Sorvino), zdeterminowany chęcią rozwiązania zagadki, postanawia zastosować policyjną prowokację, by złapać zabójcę na gorącym uczynku - do nietypowego zadania wyznacza młodego oficera Steve'a Burnsa (Al Pacino), którego nowe wcielenie zmienia nie do poznania.

Piła IV

5,8
Jigsaw i Amanda nie żyją. Po wiadomości o zamordowaniu detektyw Kerry, dwóch agentów FBI: Strahm i Perez, oraz doświadczony detektyw Hofman podejmują śledztwo w tej sprawie. Prowadząc dochodzenie, ekipa dociera do żony Jigsawa, gdzie zostaje odkryta jego geneza oraz informacje na temat poprzednich i przyszłych ofiar brutalnych gier. W międzyczasie Rigg, dowódca SWAT-u, ma 90 minut, aby przejść przez serie makabrycznych pułapek, jeżeli tego nie dokona, zginie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…