Filmy teksas, usa, homoseksualizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje teksas, usa, homoseksualizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rozbudowana, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, saga opowiada skandaliczną historię Somena "Steve'a" Banerjee, hinduskiego imigranta, który założył największe na świecie imperium męskiego striptizu – i nie pozwolił, by cokolwiek stanęło mu na drodze.
Oparty na bestsellerze New York Timesa film „Red, White & Royal Blue” opowiada historię Aleksa, syna prezydent Stanów Zjednoczonych, i Henry’ego, księcia Walii, których wzajemna niechęć zaczyna zagrażać stosunkom amerykańsko-brytyjskim. Kiedy dwaj rywale muszą upozorować rozejm, lód w ich relacji zaczyna topnieć, a tarcia między nimi krzeszą iskry, których się nie spodziewali.
Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak kompletnej zmianie – Steven ma wypadek samochodowy i od tej pory postanawia zacząć żyć pełnią życia, bez oglądania się za siebie. Wpada na szalony pomysł pozorowania wypadków, za które wyłudza duże sumy odszkodowań. Seria nieprawdopodobnych oszustw zostaje przerwana, kiedy Steven trafia do więzienia. Tam poznaje swoje zupełne przeciwieństwo - wrażliwego i spokojnego Phillipa Morrisa (Ewan McGregor (I)). Co w obliczu tego spotkania zrobi ukrywający się po płaszczykiem zwariowanego naciągacza Steven, tak naprawdę charyzmatyczny indywidualista i geniusz o ogromnej inteligencji?


Wybory Miss Ameryka zakłóca list od zamachowca znanego jako Obywatel. Traktując to bardzo poważnie FBI wysyła tam kilkunastu swoich agentów, oraz agentkę która miałaby chronić pozostałe kandydatki, a przy okazji zdemaskować terrorystę. Do konkursu wyznaczona zostaje Gracie Hart. Problem w tym, że Gracie jest zupełnym przeciwieństwem miss. Jej wizerunek podejmuje się zmienić Victor Helling, specjalista od tego typu konkursów. O dziwo jego starania przynoszą efekty i Gracie ma szanse na tytuł, ale gdzieś tam czai się Obywatel.
Sony i Duane są najlepszymi przyjaciółmi, i jak to zwykle bywa swój czas spędzają na zabawie, graniu w kosza, podrywaniu dziewczyn i chodzeniu do kina. Na jednym z takich seansów filmowych coś się kończy, dochodzą do wniosku, że w ich życiu kończy się pewien beztroski etap, a zaczyna dorosłe życie...

JFK

7,7
Historia zamachu i zabójstwa prezydenta USA - Johna F. Kennedy oraz próba znalezienia prawdziwych mocodawców tej decyzji.
Wyreżyserowana i napisana przez dwudziestoletniego wówczas Asha Christiana komedia o niedopasowanych nastolatkach. Rodney Miller (w tej roli Christian) jest uczniem małomiasteczkowego liceum gdzieś w Teksasie. Chłopak wkrótce skończy szkołę i marzy o wielkiej karierze na Broadwayu. Na przeszkodzie stoją mu brak popularności, własna tożsamość seksualna i poczucie, że nikt tak naprawdę go nie rozumie. Wraz z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, otyłej Sabriny (znana z bijącego rekordy popularności serialu Glee Ashley Fink), jej kubańskiego chłopaka Rudy’ego oraz nauczyciela angielskiego, który prowadzi warsztaty teatralne (reżyser głośnego Tarnation, Jonathan Caouette), Rodney odnajdzie, polubi i oswoi swoją wewnętrzną, tytułową „grubą dziewczynę”, która drzemie w każdym z nas.
Drugi pełnometrażowy fabularny film Asha Christiana opowiada historię Mangusa Spedgwicka: chłopaka, którego największym marzeniem jest wystąpienie w dorocznej szkolnej produkcji teatralnej „Jesus Christ Spectacular” (oczywiste nawiązanie do słynnego musicalu Jesus Christ Superstar). W wyniku nieprzewidzianych okoliczności bohater traci rolę, która była rodzajem wieloletniej tradycji w jego rodzinie. Zdeterminowany Mangus nie poddaje się jednak bez walki: wyrusza w drogę, w trakcie której spotyka całą plejadą dziwaków. A w jego potyczkach wspiera go siostra, Jessica (w tej roli znana z kultowego dziś „Witajcie w domu dla lalek” Todda Solondza, Heather Matarazzo).
Słowa kluczowe

Proszę czekać…