Filmy biseksualizm, relacja ojciec-syn, homoseksualizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje biseksualizm, relacja ojciec-syn, homoseksualizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Czarująca i kolorowa opowieść o Franku, dzieciaku z liceum, który właśnie wchodzi w wiek dojrzewania, osadzona w 1984 roku. Buzujące hormony i ciekawość świata wciągają go w szalony ciąg seksualnych doznań i muzycznych uniesień. Jednak jego nowa pasja pokazuje swoją drugą, ciemną stronę. Frank musi teraz wykazać się nie lada odwagą i siłą w walce z nową chorobą - "męskim rakiem"...
Policjant Daniel poznaje drag queen o imieniu Sara, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Dorastając w dużej, bogatej rodzinie, bracia Yuan nigdy niczego nie potrzebowali. Mają jednak różne matki, co wzmacnia ich konkurencję w walce o pierwszeństwo w dziedziczeniu majątku ich ojca. Wszystko się zmienia, gdy Yuan Jun Cheng spotyka biednego chłopaka, Lin Xuna, który zostaje wciągnięty w walkę o rodzinny majątek. Yuan Jun Dao coraz częściej przyłapuje się na interesowaniu się swoim współlokatorem, Yang Xiangiem. Yuan Jun Ping zastanawia się, jak wyznać swoje uczucia Yan Yue i nie zostać odrzuconym...


Ai i Nhai spotykają się ze sobą już rok. Przez ten czas zdążyli poznać już wszystkie swoje wady i zalety. Niestety, Nhai zauważa, że jego partner ostatnio bardzo się zmienił - chowa przed nim rzeczy, odbiera tajemnicze telefony i potrafi długo chować urazę po wybrykach chłopaka. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Ai szykuje dla niego niespodziankę, która już na zawsze zmieni ich relację.

Babilon 5

7,5
Babylon 5 to stacja kosmiczna zlokalizowana w strefie neutralnej. Celem wybudowanego w XXIII wieku obiektu jest utrzymywanie pokoju pomiędzy różnymi rasami, poprzez udostępnianie przestrzeni do prowadzenia negocjacji i rozmów pokojowych ich ambasadorom. Poza funkcją dyplomatyczną, stacja Babilon 5 służy również jako militarny posterunek Ziemi oraz miejsce postoju dla handlarzy, biznesmanów i kryminalistów.
Bezrobotny trzydziestolatek Hlynur nadal mieszka z matką, a dni spędza na piciu, oglądaniu filmów pornograficznych i surfowaniu po sieci. Na święta Bożego Narodzenia do ich domu wprowadza się nauczycielka flamenco jego matki, Lola. Podczas nieobecności matki Hlynur odkrywa, że Lola jest lesbijką, a jednak Nowy Rok spędza z nią w łóżku. Wkrótce dociera do niego, że Lola dzieli z matką nie tylko dom. Ostatecznie, Hlynur będzie musiał znaleźć swoje miejsce w tej układance i wyzbyć się nieco egoizmu.
Historia zaczyna się w 1964, kiedy malarz Francis Bacon (Derek Jacobi) zaskakuje włamywacza George'a Dyera (Daniel Craig) buszującego w jego londyńskiej pracowni i domu w poszukiwaniu czegoś wartościowego. "Kim mógłbyś być?" - wykrzykuje artysta - "niewiele jest w tobie z włamywacza. Rozbieraj się i chodź do łóżka, a będziesz miał wszystko, czego zapragniesz". W tym momencie na zawsze zmieniło się życie obydwu. Dyer przez siedem lat był stałym modelem Bacona i starał się - finansowo wspierany przez Bacona - wydobyć ze środowiska i kultury klasy robotniczej, dostosować do zamkniętego świata artystów. Dyer został obdarowany drogimi garniturami i pieniędzmi, był zabierany w podróże do Paryża i Nowego Jorku, choć nie tworzyli z Baconem dobranej pary. Najwięcej radości dawała mu zazwyczaj wędrówka z młodymi ludźmi po paryskich barach, ale nie był w stanie stawić czoła nieustającym żartom swego dobroczyńcy. Dowcipny Bacon był w swoim żywiole, kiedy zabawiał się i pił z modelkami pozującymi do fotograficznych aktów, kpiąc ze wszystkiego i wszystkich: "Szampan dla moich prawdziwych przyjaciół, prawdziwe cierpienie dla fałszywych" i przedstawiając swoje niekonwencjonalne towarzystwo: "Witamy w obozie koncentracyjnym". Kiedy Dyer skarżył się na nocne koszmary, Bacon krótko replikował "George, nocne koszmary nie mogą być bardziej przerażające, niż życie".
Drugi film w dorobku Stephena Frearsa jest próbą ukazania historii angielskiego dramaturga Joe Ortona, który stał się legendą w latach 60. Reżyser skupia się na relacjach, które łączyły Ortona z Kennethem Halliwellem. Halliwell dla głównego bohatera był nie tylko mentorem i nauczycielem, ale także kochankiem, który w pewnym momencie staje się zazdrosny o dobrze zapowiadającą się karierę swojego ucznia.

Satyricon

6,8
Rzym, I wiek n.e.. Dwóch studentów przyjaciół, Encolpio i Ascilto, spierają się o to do kogo należy chłopiec, Gitone. Chłopiec, mając możliwość wyboru z kim idzie, wybiera Ascilta. Tylko nagłe trzęsienie ziemi ratuje Encolpio od popełnienia samobójstwa...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…