Filmy elektronika

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje elektronika. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Noah (Anthony Ramos), bystry młody chłopak z Brooklynu i Elena (Dominique Fishback), ambitna, utalentowana badaczka artefaktów, zostają wciągnięci w konflikt, gdy Optimus Prime i Autoboty stawiają czoła przerażającemu nowemu zagrożeniu.
Podczas jednej z tajnych policyjnych akcji funkcjonariusz Michael Long (David Hasselhoff) zostaje postrzelony w twarz i porzucony na pustyni. Przypadkowo odnajdują go Wilton Knight (Richard Basehart), szef Fundacji na Rzecz Prawa i Państwa oraz jego wspólnik Devon Miles (Edward Mulhare). Błyskawicznie transportują rannego do szpitala, dzięki czemu przeżywa. Long otrzymuje nową twarz i tożsamość (odtąd nazywa się Michael Knight). W tym samym czasie zespół wybitnych naukowców pracuje nad skonstruowaniem mówiącego, myślącego i nafaszerowanego nowoczesną elektroniką samochodu do zadań specjalnych dla przyszłego agenta Fundacji, którym zostaje ocalony policjant. Po niespodziewanej śmierci Wiltona Fundację przejmuje Devon. Pierwszym zadaniem Michaela Knighta jest zlikwidowanie siatki przestępczej kierowanej przez Tanye Walker, kobietę odpowiedzialną między innymi za postrzelenie Michaela... W każdym kolejnym odcinku Michael i supersamochód K.I.T.T. (głos- William Daniels) rozwiązują nową, trudną zagadkę kryminalną. Biorą udział w ciężkich niebezpiecznych akcjach. Dzięki inteligencji i zdolnościach zarówno Michaela jak i K.I.T.T.-a wychodzą cało z każdej, nawet najcięższej opresji. Do zespołu Fundacji dołącza też mechanik samochodowy- młoda kobieta Bonnie Barstow (Patricia McPherson), która czuwa nad sprawnością K.I.T.T.-a, oraz modernizuje go i ulepsza w razie potrzeby.
Inspektor Clouseau (Martin) łączy siły z detektywami z innych europejskich krajów, tak samo nieudolnymi jak on, aby pokonać falę zbrodni przemieszczającą się przez kontynent. Ich misja: zatrzymać owych złodziei, którzy specjalizują się w kradzieży historycznych artefaktów.


Jak ojciec i syn temat rodem z pierwszych stron gazet przekuwa w subtelną refleksję nad ojcostwem. Rodzina Nonomiya odkrywa, że od sześciu lat wychowuje nie swoje dziecko - ich syn został podmieniony z innym chłopcem w szpitalu. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Każdy rodzic czuje się przywiązany do dziecka, które przez lata wychowywał, jednocześnie mając potrzebę zajmowania się prawowitym potomkiem. Metodą stopniowego oswajania synów z nowym otoczeniem rodziny rozpoczynają proces zamiany dzieci, ale im większy porządek zaprowadzają w swoim życiu, tym większy chaos odczuwają w swoich sercach i głowach.
Dokumentalistka i reporterka leci do Hongkongu, gdzie ma przeprowadzić serię wywiadów z Edwardem Snowdenem.
Mieszkający na wsi maniak elektroniki nadaje sygnał radiowy w niebo i czeka na odzew obcych. Ku jego zaskoczeniu, zamiast tego udaje mu się nawiązać kontakt na Ziemi.
Konflikty społeczne są w pełnym rozkwicie. Adrien Colbart (Bernard Blier), prezes potężnego CGI, uważany jest za przywódcę związkowego o radykalnych tendencjach. Jego siostrzeniec Benoît Lepape (Jean Yanne) jest cichym człowiekiem, który pracuje jako analityk finansowy w grupie przemysłowej. Wbrew temu, co myśli jego wujek, nie jest wrogo nastawiony do robotników. Z drugiej strony widzi demonstracje i transparenty jako „wybryki”. Po niefortunnym posunięciu Lepape zostaje zwolniony przez przykutego do wózka inwalidzkiego, Chourasa (Fernand Ledoux). Idzie do wuja i wyjaśnia mu swoją strategię: „przeciwko kapitalizmowi używaj kapitalizmu”. Przekonuje go do zainwestowania funduszy związkowych w odnoszący sukcesy biznes rowerowy. Mając te same fundusze i dochody z rowerów, Lepape wkrótce otworzył fabrykę modeli elektroniki.
„Misja Lolka Skarpetczaka” to opowieść o niebezpieczeństwach, które czyhają na nasze dzieci i nas samych, wskutek nadużywania urządzeń elektronicznych. Tytułowy bohater spektaklu to sympatyczny stworek, który mieszka w starym domu. Do domu wprowadzili się nowi właściciele, ze swoim synem Michałem. Lolek podgląda ich życie i przerażony spustoszeniem emocjonalnym wywoływanym przez współczesne, inwazyjne gadżety, podejmuje próbę uratowania Michała od zagrożeń wirtualnego świata. Razem z bohaterami wyruszamy w niezwykłą, pełną przygód wyprawę. Jej celem jest odzyskanie tego, co unikalne i delikatne – świata prawdziwych uczuć, emocji, wrażliwości. Rzeczywistość miesza się tu ze światem fantazji, a prawdziwa scenografia z obrazami wykreowanymi komputerowo.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…