Filmy miłość, męska nagość od przodu

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje miłość, męska nagość od przodu. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Biedne istoty

6,6
8,4
Reżyser Yorgos Lanthimos i producentka Emma Stone przedstawiają niewiarygodną i fantastyczną ewolucję Belli Baxter, młodej kobiety przywróconej do życia przez wybitnego i niekonwencjonalnego naukowca, dr. Godwina Baxtera. Pod opieką Baxtera, Bella nieustannie chce się uczyć i pragnie poznawać świat, którego nie zna. Ucieka z Duncanem Wedderburnem, sprytnym i rozwiązłym prawnikiem, i wyrusza w szaloną podróż przez różne kontynenty. Wolna od uprzedzeń cechujących jej czasy, Bella zdecydowanie pragnie równości i wolności.
Wstrząsająca opowieść o niezwykłej parze duńskich artystów – Gerdzie i Einarze Wegenerach. Gerda była utalentowaną rysowniczką i malarką, największą popularność przyniosły jej prace o charakterze erotycznym. Na pewnym etapie jej kariery do obrazów i rysunków w kobiecym przebraniu zaczął jej pozować mąż – Einar. Stało się to początkiem wielkiej transformacji mężczyzny, który odkrył w sobie kobietę. Einar Wegener jest pierwszym znanym przypadkiem chirurgicznej zmiany płci (1930 r.). Po transformacji stał się Lili Elbe. Na każdym etapie zmiany wiernie towarzyszyła mu Gerda.
Trzymającą w napięciu opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w brutalnej scenerii czternastowiecznej Francji. Ta oparta na autentycznych wydarzeniach historyczna epopeja obala przekonania na temat ostatniego pojedynku sądowego pomiędzy Jeanem de Carrouges i Jacquesem Le Gris – dwoma przyjaciółmi, którzy stali się zaciekłymi rywalami.


Karuzela

6,3
Karuzela to historia miłości, zdrady, przyjaźni i tajemnicy. Reżyser portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami – zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.
Akcja serialu rozpoczyna się chwilę po ucieczce z domu Batiatusa, która kończyła poprzedni sezon. W Rzymie wciąż trwa bunt gladiatorów i mieszkańcy miasta zaczynają poważnie obawiać się jego konsekwencji. Aby uspokoić lud i stłumić powstanie, Gajusz Klaudiusz Glaber (Craig Parker) udaje się wraz z armią do Kapui. Liczy, że uda mu się tam spacyfikować grupę zdesperowanych niewolników. Dowodzi nimi Spartakus (Liam McIntyre), który waha się, jaką drogą powinien pójść – walki o wolność czy zemsty za doznane krzywdy. Zrealizowany z rozmachem epicki serial, którego twórcą jest Steven S. DeKnight (seriale: Anioł ciemności, Tajemnice Smallville, Spartakus: Krew i piach, Spartakus: Bogowie areny). Film pełen jest seksu i przemocy, zawiera niezwykle efektowne, ale i bardzo krwawe sceny walk. W postać Spartakusa wciela się Liam McIntyre (serial HBO Pacyfik), który zastąpił zmarłego w ubiegłym roku Andy'ego Whitfielda. Partnerują mu nagrodzona za rolę Lukrecji Saturnem Lucy Lawless, Manu Bennett oraz Craig Parker. Światowa premiera obrazu miała miejsce pod koniec stycznia 2012 roku na antenie stacji Starz.
Grupa dobrych przyjaciół postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza, że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to najwyraźniej się nie zanosi. Napięcie wzrasta z chwilą, gdy jej najlepsza przyjaciółka Veronika pojawia się ze swoim nowym chłopakiem Mikaelem. Znajome otoczenie i dawne rytuały sprawiają, że bohaterowie zapominają na chwilę o dorosłości. Wspólnie spędzony czas oraz kryjące się po kątach intrygi i tajemnice zmuszą ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości.
Kroniki czterech lat z życia Julie (Renate Reinsve), która płynie po niespokojnych wodach swojego życia miłosnego i stara się znaleźć swoją ścieżkę kariery, prowadząc ją do realistycznego spojrzenia na to, kim naprawdę jest. Julie, niedługo skończy 30 lat. Kiedy wydaje jej się, że odnalazła trochę stabilności u 45-letniego Aksela (Anders Danielsen Lie), poznaje młodego i przystojnego Eivinda (Herbert Nordrum).
Debiut kinowy Danny'ego Boyla. Troje przyjaciół przyjmuje czwartego współlokatora. Od początku wydaje się być osobą tajemniczą. Następnego dnia znajdują go martwego w swoim pokoju. Obok niego znajduje się walizka wypełniona pieniędzmi. W bohaterach rodzi się chęć zatrzymania całej zawartości znaleziska wyłącznie dla siebie.
Ponad tysiąc lat temu w Arabii młody mężczyzna Nur ed-Din (Franco Merli) kupuje na targu uroczą czarną niewolnicę Zumurrùd (Ines Pellegrini). W rzeczywistości to dziewczyna wybiera sobie nowego pana, ponieważ znajduje w nim coś dobrego i pięknego w porównaniu z innymi nabywcami. Zapłaciwszy za obiad, Nur ed-Din zabiera Zumurrùd do swojego domu, gdzie spędzają razem szczęśliwą i pełną pasji noc. Następnego dnia dziewczyna zaczyna opowiadać swojemu nowemu towarzyszowi pewną historię.
W latach pięćdziesiątych, 14-letni Laurent (Benoît Ferreux), syn ginekologa, żyje życiem nastolatka w burżuazyjnej rodzinie na prowincji. Jest uczniem szkoły religijnej i zapisał się do grupy harcerzy. Jego ojciec jest często nieobecny. Spędza czas słuchając jazzu i narzekając ze swoimi bezwstydnymi starszymi braćmi w wieku 16-17 lat. Największą pociechą jest dla niego matka Clara (Lea Massari), piękna i młoda kobieta włoskiego pochodzenia, wesoła, ale rozczarowana codziennością. Kiedy Laurent widzi, że cierpi na szmery w sercu, które skłaniają go do leczenia, jego relacje z matką zacieśniają się bardziej niż kiedykolwiek...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…