Filmy ratownik, kobieca nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ratownik, kobieca nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Szczęki

7,7
Ogromny nieposkromiony rekin biały terroryzuje wyspę Amity. Komendant policji, oceanograf i doświadczony myśliwy wyruszają na polowanie.
Serial opowiada o perypetiach ratowników wodnych, którzy codziennie patrolują plażę Los Angeles, by nic złego nie stało się ludziom. Spotykają ich różne przygody i trudność z którymi muszą sobie poradzić. Nieodłącznym atrybutem produkcji są skąpo odziane ratowniczki, z Pamelą Anderson na czele.
Akcja filmu toczy się u schyłku II wojny światowej, przedstawiając dzieje żydowskiej dziewczyny pochodzącej z Niemiec, która cudem uchodzi z życiem, chroniąc się w Holandii. Tam przyłącza się do ruchu oporu, aby dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za zdradzenie i wydanie jej rodziny w ręce nazistów.


Krwiożercze piranie jednak przeżyły i szukają smacznych kąsków w pobliskim aquaparku.

Shortbus

6,5
Film opowiada o grupie młodych nowojorczyków, którzy zbierają się w undergroundowym klubie "Shortbus", który cieszy się złą sławą z powodu kontrowersyjnej mieszanki sztuki, muzyki i polityki. Ich celem jest rozwiązanie problemów seksualnych w ich związkach.
Mondo Cane można by tłumaczyć jako "Pieskie Życie". Z tym związkiem frazeologicznym kojarzy się zazwyczaj szarówa, pustka w portfelu i nieprzejednany wykidajło w gospodzie. Taki był słodko-gorzki film Charliego Chaplina pod tym właśnie tytułem. Trudno o większe nieporozumienie. Mondo Cane opowiada o życiu skundlonym, atawistycznym, sprowadzonym to najniższych instynktów – chuci, głodu i chęci przeżycia. Nakręcony w 1962 roku film, wprowadzony na ekrany jako dokument etnograficzny, to w istocie najczystsze kino eksploatacji. Wątpliwości cenzury budziły przede wszystkim sceny bezwzględnego uboju dziesiątek zwierząt, które w spazmach dogorywają na ekranie, oraz zarejestrowana w trakcie encierro – gonitwy byków i ludzi w Pampelunie – śmierć człowieka. Ironii całemu przedsięwzięciu dodaje jaskrawa kolorystyka, wynikająca z zastosowania w filmie Technicoloru.
Scott i Ralph (Sutherland i Downey), mieszkający w małym miasteczku dwaj absolwenci szkoły średniej w 1967, wyjeżdżają do collegu, aby się wyszumieć za młodu... i stanąć przed komisją poborową. Lecz kiedy Ralph zostaje usunięty ze szkoły, okazuje się, że jest on pierwszorzędnym kandydatem, aby służyć w siłach zbrojnych swego kraju. Gdy jego długoletni przyjaciele podejmują drastyczne i zarazem nielegalne kroki, by uwolnić Ralpha, uruchamiają cały łańcuch wydarzeń, który na zawsze zaważy na ich przyjaźni, ich życiu i ich sposobie pojmowania świata i... wojny.
Camille (Karin Viard), młoda trzydziestokilkuletnia kobieta pracująca jako ratownik, czeka na prawdziwą miłość i w tym czasie rozprasza się w lekkie i eksperymentalnie urozmaicone miłosne przygody. Jej nadzieje spełniają się przypadkowo po spotkaniu z Alexisem (Pierre-Loup Rajot), żonatym mężczyzną z dwójką dzieci, lokalnym przywódcą Partii Socjalistycznej. Gotowa zaakceptować wszystko, aby mieć tego mężczyznę lub przynajmniej żyć z nim w cudzołożnym związku, stosuje strategię infiltracji w swoich prywatnych działaniach i swoim związku, stając się bliską przyjaciółką rodziny. Bardzo niechętna do reakcji na jego zaloty, Alexis w końcu poddaje się swoim pragnieniom i przepełnionemu charakterowi Camille. Gdy miną pierwsze oznaki tej ukrytej relacji, cudzołożna para szybko staje przed granicami tego ćwiczenia. Camille kończy się, dosłownie z braku niczego lepszego, poślubiając Bena (Sergi López), przyjaciela Alexisa, kierowcę ciężarówki. Obie pary, niedawna i oficjalna, szybko się rozpadają, a Camille, nowa Eve, teraz w ciąży, zostaje sama przed ostatnim spotkaniem z Alexis
Słowa kluczowe

Proszę czekać…