Filmy relacja chłopak-dziewczyna, szef

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja chłopak-dziewczyna, szef. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jak poznałem waszą matkę to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segel) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość... W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą "wyrwaniu" jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej...

Hotel 52

5,9
Autorski serial Polsatu, którego akcja rozgrywa się współcześnie w luksusowym, warszawskim hotelu. Codzienne perypetie osobiste i zawodowe pracowników i gości są pretekstem, aby pokazać życie hotelu od zaplecza. Główną bohaterką jest studentka malarstwa Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), która z dnia na dzień zostaje właścicielką tytułowego hotelu. Jego menedżerką jest wieloletnia kochanka ojca Natalii - Iwona (Magdalena Cielecka). Miedzy obiema paniami dochodzi do licznych spięć – różnią się bowiem charakterami, a w przeszłości nigdy nie były sobie bliskie. Teraz muszą grać w jednej drużynie, co nie jest dla nich łatwe.

Baby Driver

6,8
8,1
Kiedy doświadczony, młody kierowca poznaje Deborah – dziewczynę swoich marzeń – postanawia zerwać z przestępczym światem. Wkrótce zostaje zmuszony przez szefa mafii do kolejnego zadania.


Film o trudnej, męskiej przyjaźni we współczesnym świecie biznesu. Wielkie korporacje, fuzje, redukcje. Dan, doświadczony pracownik biura reklamy Sports America dowiaduje się, że właśnie ma nowego szefa: jest nim 26 letni Carter. Nie dość, że zajmuje jego gabinet, wprasza się do jego domu to jeszcze romansuje z jego córką!

Duży

6,9
Dwunastoletni Josh Baskin, zakochany w szkolnej nauczycielce, Cynthii Benson, prosi karnawałową „maszynę życzeń” o spełnienie najgorętszego pragnienia. Chce stać się natychmiast dorosłym. Po burzliwej nocy budzi się jako 35-letni mężczyzna, którego matka wyrzuca z domu. Znajduje schronienie w hotelu i pracuje – jako operator komputerów – w firmie produkującej zabawki. Jednakże bardzo szybko życie człowieka dojrzałego przestaje go bawić…
Mary Jo Walker ciągle przeprowadza się z miasta do miasta ze swoją 12-letnią córką aby uciec przed nieudanymi związkami. Film rozpoczyna się w San Diego. Kobieta pracuje tutaj jako kontrolerka kierowców ciężarówek i próbuje dogadać się z dziwacznym szefem...
Trójka przyjaciół pracuje w barze, ale każde z nich marzy, by na swój własny sposób stać się gwiazdą i zmienić swoje życie. Jednym się udaje, innym nie, a w to wszystko wplątane są fantastyczne sceny taneczne.
Albert Whalen (Richard Barthelmess) znany jako „Binky”, jest samotnym, sentymentalnym młodzieńcem; obsługuje on windę w domu mieszkalnym, którego właścicielem jest Cleaver (Anders Randolf). Jego pracodawca wyjeżdża do Kalifornii na ferie świąteczne. „Binky” udaje się ze swoją dziewczyną, Annie Jackson (Marian Nixon), do Coney Island na plażę, gdzie rozmawiają o swojej przyszłości i zasypiają. Kiedy przychodzi poranek, budzi ich nachodzący przypływ. Cali zmarznięci i przemoczeni wracają do domu. Annie nabawia się zapalenia płuc i trafia do szpitala.
Rodzina Barańskich mieszka na przedmieściu. Matka całkowicie poświęca się roli pani domu, co jest źródłem jej nieustającej frustracji. Ojciec utrzymuje rodzinę, ale to nie jego zdanie jest w domu najważniejsze. Model życia Leszczyńskich jest zupełnie inny. Matka jest rozwódką. Ze swojego pierwszego związku ma dorastającą córkę, a z obecnego małżeństwa kilkuletniego syna. Spełnia się zawodowo, podczas gdy jej mąż zmaga się nie tylko z wychowaniem dzieci, ale również z własną niemocą w kwestii ponownego wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest bezrobotny. Choć Barańscy hołdują wartościom konserwatywnym, a Leszczyńscy wydają się być postępowymi intelektualistami, okazuje się, że tak naprawdę więcej ich łączy niż dzieli. Dobre chęci rodziców przynoszą często opłakane, choć zabawne rezultaty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…