Filmy zmywarka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zmywarka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ocean's 8

5,9
5,7
Nadszedł czas na nową część serii Ocean’s, która zapowiada duże zmiany — tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku.
"Królestwo" to nazwa wielkiego szpitala w Kopenhadze. Doktor Stig Helmer (Ernst-Hugo Järegard), kłótliwy szwedzki neurochirurg nienawidzący Duńczyków, spóźnia się na poranne spotkanie. Podczas jego nieobecności rejestrator Hook (Soren Pilmark), przyjmuje pacjentkę, starszą panią Drusse (Kirsten Rolffes) na badanie mózgu. Jej syn, Bulder (Jens Okking), technik i pielęgniarz, pragnie uprzyjemnić kolejny, dwudziesty piąty już pobyt matki na oddziale neurologicznym. Helmer dostaje furii uważając, że nadszarpnięto jego autorytet i nakazuje natychmiastowe wypisanie pani Drusse, tym bardziej, że odkrywa jej podręcznikową wręcz symulację. Syn admini-stratora szpitala, stażysta Mogge (Peter Mygind) zostaje odtrącony przez piękną pielęgniarkę Camillę (Solbjorg Hojfeldt). Chcąc zamanifestować swe niezadowolenie odcina głowę ciału leżącemu w kostnicy i podrzuca do jej pokoju w plastikowej torbie. Ale torbę otwiera przypadkowa studentka i Mogge musi ją ukryć w swojej szafce. Administrator szpitala, doktor Moesgaard (Holger Juul Hansen) ostrzega Helmera, że matka małej dziewczynki Moony, którą ostanio operował, zamierza go zaskarżyć o błędy w sztuce lekarskiej. Szukając ochrony, Helmer przyłącza się do sekretnego stowarzyszenia wzorującego się na masonerii. Pani Drusse ciągle słyszy w szybie windy płacz młodej dziewczyny i chce ustalić, do kogo należy usłyszany głos. Odkrywa, że w 1919 roku mała dziewczynka Mary, została zamordowana w szpitalu "Królestwo" przez własnego ojca, wybitnego lekarza Aage Krügera (Udo Kier).
Królestwo jest czarną komedią, a po części horrorem, którego akcja rozgrywa się w ogromnym kopenhaskim szpitalu noszącym nazwę Riget, czyli Królestwo. W tym szpitalu, jak to w szpitalu, po korytarzach kręcą się lekarze, pacjenci... No i duchy. W Królestwie II Lars von Trier rozwija te same wątki, co w części I, wprowadza również nowe: przeobraża jednego z bohaterów w zombie i przedstawia narodziny Małego Brata - dziecka demona i kobiety...


Chłopak, który przypadkowo uzyskał dyplom elektryka ma założyć okablowanie w domu milionera.
Nicolas (Niko Tarielashvili), najstarszy syn zamożnej rodziny, pozostający pod wpływem przerażającej matki bizneswoman, spędza całe dnie w dużym sąsiednim miasteczku. Pracuje tam, z dala od rodzinnego środowiska, jako myjka do okien i zmywarka w kawiarni. Doskonale świadomy swojego zamkniętego kręgu chciwych snobów, zupełnie nie dostrzega podłości swoich nowych związków: kupców, drobnomieszczan, młodych chuliganów. Zakochuje się w pięknej córce właściciela innej kawiarni...
Danny (Roland Møller) wychodzi z więzienia i postanawia na nowo ułożyć sobie życie. Trafia do hotelu prowadzonego przez samotną matkę Laurence (Lubna Azabal) i jej córkę Clarę (Lola Le Lann). Umawia się z nimi, że w zamian za odnowienie jednego z pokoi będzie mógł mieszkać przez miesiąc za darmo. Zatrudnia się też na zmywaku w chińskiej restauracji. Z czasem Danny zbliża się do Clary, która wychowuje się bez ojca. Kiedy dziewczyna zostaje napadnięta, mężczyzna niedużo myśląc postanawia zemścić się na jej oprawcach. Wydarzenia sprawią, że będzie musiał skonfrontować się ze swoją przeszłością.Mężczyzna z przeszłością musi zmierzyć się ze swoimi demonami.
Szef kuchni Andy (Stephen Graham) żyje w ogromnym stresie - jego ekskluzywna restauracja właśnie straciła dwie gwiazdki, wszystkie stoliki są zarezerwowane, bo trwają święta, a w drzwiach zjawia się bez uprzedzenia jego były mentor, ikona gastronomii, w towarzystwie znanego krytyka kulinarnego. Na domiar złego, rosnąca presja sprawia, że temperatura uczuć pracowników kuchni jest bliska wrzenia. Jak długo uda się Andy’emu trzymać wszystko pod kontrolą? Reżyser Philip Barantini widzów w podróż do gwarnej kuchni, w której przygotowywane są arcydzieła sztuki kulinarnej i zderzają się różne punkty widzenia. Akcja trwającego 94 minut filmu Punkt wrzenia toczy się podczas pewnego niezapomnianego wieczora.
Hallam (Jamie Bell) ma 17 lat i kilka dziwacznych przyzwyczajeń. Nie ogląda telewizji, za to całymi dniami wpatruje się w cudze okna. Chłopca trapi tajemnica śmierci jego matki. Utopiła się sama, czy ktoś jej pomógł? Próbując rozwiązać zagadkę, Hallam postanawia opuścić dom. Szybko okazuje się, że choć uciekł od źródła swoich obsesji, nie zdołał uwolnić się od szpiegowskich nawyków. Spotkał bowiem kogoś, dla kogo warto godzinami chodzić z lornetką po dachu. Tym razem w poszukiwaniu... miłości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…