Filmy dziecko, perkusista

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dziecko, perkusista. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Kilkanaście lat temu sześciu mnichów kończy swój trening i za nakazem mistrza udaje się nauczać kung-fu zwykłych ludzi. Niestety po obecnie wszyscy ledwo wiążą koniec z końcem, a o nauczaniu już dawno zapomnieli. Pewnego dnia jeden z nich Sing wykorzystuje swoje umiejętności, w grze w piłkę nożną. Zauważa go była gwiazda Chińskiej piłki i postanawia zachęcić do zawodowej gry. Sing podejmuje się tego i wraz z pozostałymi uczniami zakłada nową drożynę, która o dziwo zaczyna wygrywać wszystkie mecze. Na ich drodze do tytułu stają jednak obecni mistrzowie wspomagani sterydami.
Justin Bieber: Never Say Never, to dokument przedstawiający przygotowania idola nastolatek - Justina Biebera do pierwszego występu, w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden. Film przeplata urywki przygotowań do koncertu z filmami z okresu, kiedy Bieber był dużo młodszy i zaczynał objawiać swoje zamiłowanie do muzyki, a w szczególności do perkusji. Poznajemy mamę gwiazdora oraz inne osoby, które pomagają mu trzymać głowę na karku w skomplikowanym świecie międzynarodowej sławy.


Wałkonie

7,2
Trzeci film wyreżyserowany przez Federico Felliniego obrazuje historię pięciu przyjaciół, zbliżających się już do progu 30 lat. Żyją oni niezobowiązującym, "dziecięcym" życiem, wymigując się od poważnych obowiązków oraz pracy, od których preferują szwędanie się po nocach i grę w bilard. Wszystko zaczyna się jednak komplikować, kiedy Fausto (Franco Fabrizi) się żeni, a od Alberto (Alberto Sordi) odchodzi siostra zostawiając jego i matkę niemal bez środków do życia. Przyjaciele zdają sobie sprawę, że trzeba znaleźć pracę i zmierzyć się z "dorosłym" życiem. Nie okaże się to jednak proste.
Dużo młodsza od męża pani piekarzowa ucieka z pastuchem miejscowego markiza; od tego czasu piec chlebowy stoi wygasły, a mieszkańcy małej wioski pozbawieni są pieczywa. Sytuacja jest na tyle poważna, że zmusza do wyłonienia specjalnego komitetu, na którego czele stają markiz, ksiądz i nauczyciel. Rozmowy z piekarzem są bezskuteczne, trzeba więc odszukać jego połowicę.
Rodzina Barańskich mieszka na przedmieściu. Matka całkowicie poświęca się roli pani domu, co jest źródłem jej nieustającej frustracji. Ojciec utrzymuje rodzinę, ale to nie jego zdanie jest w domu najważniejsze. Model życia Leszczyńskich jest zupełnie inny. Matka jest rozwódką. Ze swojego pierwszego związku ma dorastającą córkę, a z obecnego małżeństwa kilkuletniego syna. Spełnia się zawodowo, podczas gdy jej mąż zmaga się nie tylko z wychowaniem dzieci, ale również z własną niemocą w kwestii ponownego wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest bezrobotny. Choć Barańscy hołdują wartościom konserwatywnym, a Leszczyńscy wydają się być postępowymi intelektualistami, okazuje się, że tak naprawdę więcej ich łączy niż dzieli. Dobre chęci rodziców przynoszą często opłakane, choć zabawne rezultaty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…